Про що розкажуть на конференції UGW? Програма, спікери та почесні гості

Про що розкажуть на конференції UGW? Програма, спікери та почесні гості
09.02.2021

24 лютого в київському Premier Palace Hotel відбудеться унікальна подія для гральної галузі – конференція UGW. У межах галузевого заходу визнані експерти розкриють актуальні теми щодо ведення грального бізнесу в законному полі.

Івент об’єднає представників державних органів, лідерів гемблінг-спільноти, а також усіх, хто зацікавлений в успішному розвитку українського ринку азартних ігор.

Що чекає на відвідувачів конференції?

У межах заходу українські й іноземні експерти представлять змістовні доповіді, візьмуть участь у панельних дискусіях і дадуть відповіді на запитання гостей. Конференція стане ідеальним майданчиком для обміну досвідом, заведення корисних знайомств і налагодження взаємовигідної співпраці.

Почесні учасники, спікери та їхні доповіді

Відкриє конференцію голова Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей Іван Рудий. Під час вступного слова він розповість про діяльність грального регулятора та реформування українського гемблінг-ринку.

Позаштатний радник заступника голови Офісу президента України Борис Баум візьме участь у Q&A-сесії, під час якої дасть відповіді на запитання відвідувачів.

У доповіді торгового директора Pinnacle Марко Блума мова піде про ефективні рішення, які можуть допомогти букмекерам пережити зміни економічного та соціального характеру. Експерт наведе приклади соцпрограм, які власники беттінг-бізнесу використовують для подолання кризи. Окрім цього, він дасть рекомендації з управління робочими процесами під час ведення букмекерської діяльності.

Про правове регулювання реклами азартних ігор розповість керівниця юридичного відділу в Law & Trust International Тетяна Клименко. Вона проаналізує ситуацію з просуванням грального бізнесу у Великобританії, Бельгії та на Мальті. Окремо юристка розгляне обмеження, які діють в Україні.

Засновниця компанії WH Partners Ольга Фінкель на прикладі європейських країн розповість про те, як державне регулювання впливає на гемблінг-індустрію, гравців, громадську думку й економіку.

Питання про важливість використання Big Data підніме заступник голови Міжнародної асоціації ігрових стандартів Ерл Дж. Холл. Спікер розбере, як великі дані впливають на комплаєнс і законність, а також пояснить, навіщо компаніям, які виходять на український ринок, варто впроваджувати цю технологію.

Під час виступу керівника юрвідділу в Endorphina Ltd Якуба Коломіченка гості конференції почують про європейський досвід у питаннях захисту гравців. Спікер розповість про принципи відповідального ставлення до гри й обмеження, які спрямовані на захист клієнтів гемблінг-закладів від лудоманії.

Колишня народна депутатка Верховної Ради Анна Романова підніме питання про можливості України у сфері грального туризму. Експертка пояснить, який формат категоризації готелів оптимальний у теперішніх реаліях, і розбере, як завдяки розвитку азартної галузі залучити в країну інвестиції.

Тему «ML & AI в індустрії спортивних ставок – що далі?» розкриє засновник компанії BETEGY Алекс Корнілов. У його доповіді йтиметься про застосування машинного навчання в галузі азартних ігор та особливості впровадження ML- і AI-рішень.

Директорка з розвитку бізнесу в International Wealth Наталія Ревенко представить огляд фінансових рішень, які можуть використовуватися корпоративними учасниками гемблінг-ринку та безпосередньо клієнтами гральних закладів.

Про добір персоналу у сфері азартних ігор розповість генеральна менеджерка Talentgrator Марина Запольська. Вона уточнить, чим зацікавити кандидатів, і дасть поради щодо формування привабливих пропозицій про роботу.

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб познайомитися з лідерами світового грального ринку й у зручному форматі поспілкуватися з професіоналами галузі! Перейти

Панельні дискусії

Перша панельна дискусія буде присвячена розгляду важливих аспектів держрегулювання галузі азартних ігор. Експерти проаналізують вимоги, які прописані в гральному законодавстві, і виділять переваги розвитку індустрії в легальному полі.

В обговореннях візьмуть участь:

У межах другої дискусії обговорять особливості розвитку грального бізнесу в Інтернеті. Її учасники розкажуть про поточний стан ринку онлайн-гемблінгу та юридичні ризики, з якими можна зіткнутися під час ведення діяльності в Мережі.

У межах обговорення своєю експертною думкою поділяться:


Приєднуйтеся до конференції UGW, щоб спільними зусиллями вивести гральний ринок України на новий рівень!

Програма івенту та реєстрація >>>

Підпишіться, щоб отримувати новини