Розробник AI-рішень для гральної індустрії SmartCoders стане експонентом Ukrainian Gaming Week 2021

Розробник AI-рішень для гральної індустрії SmartCoders стане експонентом Ukrainian Gaming Week 2021
10.11.2020

Експонентом виставки Ukrainian Gaming Week 2021, яка відбудеться 24–25 лютого, стане компанія SmartCoders, що створює проривні рішення у сфері штучного інтелекту для індустрій гемблінгу й онлайн-ігор.

SmartCoders – спеціалізована компанія у сфері штучного інтелекту та застосування машинного навчання в бізнесі. Розробляє індивідуальні рішення на базі ML, які допомагають збільшити прибуток, створити новий користувацький досвід і знайти найкращі шляхи розвитку для гральних платформ.

Компанія займається глибоким аналізом поведінки клієнтів, щоб на базі нейромереж виявити точки трансформації та знайти найкращі рішення для реалізації таких завдань:

  • пошуку нових джерел доходів;

  • аналізу користувачів;

  • збільшення конверсії;

  • стимулювання повернення на майданчик «сплячих» користувачів;

  • вивчення емоційного стану гравців і формування для них персональних пропозицій;

  • зростання кількості та розміру ставок;

  • збільшення залученості гравців і стимулювання купівлі.

SmartCoders пропонує як готові інтелектуальні рішення «під ключ», які здатні змінити бізнес, так і спільний розвиток проєктів, зокрема експериментальне впровадження АІ. Компанія тісно співпрацює з кожним клієнтом, забезпечуючи розвиток бізнесу завдяки найсучаснішим технологіям.

На виставці SmartCoders представить революційні підходи до впровадження штучного інтелекту в гральну індустрію. Відвідувачі івенту зможуть поспілкуватися з представниками компанії, обговорити з ними актуальні для бізнесу технічні й організаційні питання, а також отримати експертне оцінювання можливостей впровадження АІ та нейромереж у свої проєкти.


Приєднуйтеся до UGW, щоб більше дізнатися про передові AI-рішення для бізнесу!

Програма та деталі заходу >>>

Підпишіться, щоб отримувати новини