Роз’яснено деталі подання документів на отримання дозволу, що підтверджує відповідність приміщення для грального бізнесу

Роз’яснено деталі подання документів на отримання дозволу, що підтверджує відповідність приміщення для грального бізнесу
05.02.2021

2 лютого на офіційному сайті Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей (КРАІЛ) опублікували роз’яснення щодо подання документів для отримання дозволу, який підтверджує, що приміщення, де планують відкривати гемблінг-заклад, відповідає всім вимогам грального законодавства.

Регулятор звернув увагу потенційних операторів на те, що під час подання або відправлення заяви та/або супровідного листа в них необхідно вказувати назву уповноваженого органу, якому подаються чи надсилаються документи, а саме: Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей.

Докладніше про необхідні документи й умови надання дозволу можна прочитати за посиланням.

Також гральний регулятор пояснив, що в заяві та документах потрібно вказати загальну площу, поверх і номер приміщення, у якому оператор планує організовувати та проводити азартні ігри.

Копія техпаспорта має бути читабельною. Тільки за таких умов КРАІЛ зможе перевірити дані та встановити відповідність приміщення вимогам закону про регулювання грального бізнесу.

3 лютого комісія на своєму ресурсі опублікувала інформацію про те, що прийняла рішення про надання ТОВ «СПЕЙСИКС» ліцензії на проведення ігор казино в Інтернеті. Це перше позитивне рішення регулятора з дня набрання чинності постанови про затвердження ліцензійних умов.


Нагадаємо, що 24 лютого глава КРАІЛ Іван Рудий виступить зі вступним словом на конференції UGW.

Програма заходу >>>

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб познайомитися з лідерами світового грального ринку й у зручному форматі поспілкуватися з професіоналами галузі! Перейти

Підпишіться, щоб отримувати новини