Рекрутингова компанія Talentgrator стала HR-спонсором Ukrainian Gaming Week 2021

Рекрутингова компанія Talentgrator стала HR-спонсором Ukrainian Gaming Week 2021
22.02.2021

HR-спонсором Ukrainian Gaming Week 2021 стала рекрутингова компанія у сфері грального бізнесу Talentgrator. Свої послуги вона представить у виставковій зоні заходу.

Talentgrator спеціалізується на пошуку талантів у сфері геймінгу та підбирає фахівців під вирішення конкретних завдань. Завдяки співпраці з компанією учасники грального ринку можуть знайти висококласні кадри, а шукачі вакансій – цікаві та перспективні проєкти.

Представникам гемблінг-галузі Talentgrator надає такі послуги: рекрутмент, хедхантинг, працевлаштування співробітників, HR-партнерство. А для шукачів вакансій у компанії доступні база гарячих пропозицій, кар’єрні консультації та можливість анонімного пошуку роботи.

Talentgrator дотримується європейських стандартів у роботі з клієнтами, а завдяки власній базі кандидатів у сфері грального бізнесу забезпечує високу швидкість закриття вакансій.

24 лютого генеральна менеджерка Talentgrator Марина Запольська виступить на конференції UGW, де розповість про труднощі й особливості пошуку кадрів у гральній індустрії.


23-24 березня гості Ukrainian Gaming Week 2021 зможуть відвідати стенд Talentgrator, отримати у представників компанії консультації про кар’єрні перспективи чи обговорити з ними можливості співпраці в питаннях добору кадрів для гральної галузі.

Програма та деталі заходів >>>

Підпишіться, щоб отримувати новини