Соціальна відповідальність і клієнтоорієнтованість у гральній сфері: представляємо перших спікерів конференції на Ukrainian Gaming Week 2022

Соціальна відповідальність і клієнтоорієнтованість у гральній сфері: представляємо перших спікерів конференції на Ukrainian Gaming Week 2022
28.01.2022

Грамотно побудована робота з клієнтами – запорука успішного та прибуткового грального бізнесу. Як налагодити комунікацію з гемблерами та як правильно реагувати на їхні скарги? Чому надійний сапорт – це важливо? І чи справді можна покращити імідж бренду та завоювати довіру аудиторії, якщо залишатись соціально відповідальним?

Отримайте відповіді на найактуальніші запитання вже 24 березня на конференції, яка відбуватиметься в межах Ukrainian Gaming Week 2022!

Програма другого дня заходу міститиме блок про соціальну відповідальність і клієнтоорієнтованість у гральній сфері. Експерти з багаторічним досвідом роботи в індустрії розглянуть успішні кейси, поділяться досвідом, а також дадуть практичні рекомендації щодо оптимізації роботи з клієнтами гемблінг- та беттінг-закладів.

І ми готові представити вам перших спікерів, які виступатимуть на конференції.

  • Вікторія Рассохіна – співзасновниця сервісу для аналізу якості клієнтської підтримки DzvinOK. Експертка Національної спільноти «Контакт-центри: найкращі практики». володіє експертизою в побудові багатоканального сервісу та текстової підтримки клієнтів. Має досвід роботи на різних ринках: в Україні, країнах СНД та Європі.

Представить доповідь на тему «Ласкаво поскаржитися! Управління скаргами в беттінгу».

  • Юлія Макарова – юристка, виконавча директорка Gaming Council Ukraine. Президентка МБФ Global Foundation. Входить до складу Громадської ради при Міністерстві соціальної політики.

Розкриє тему «Соціальна відповідальність у сфері грального бізнесу: міжнародний досвід і його впровадження в Україні».

Обговорення гострих питань продовжиться на панельній дискусії, де експерти порушать найважливішу для гемблінг-спільноти тему «Дотримання принципів відповідальної гри в Україні: податки, джентльменська угода та боротьба з нелегалами».


Конференція на Ukrainian Gaming Week 2022 – це місце, де ви отримаєте доступ до інсайдів ринку та розширите список корисних знайомств. Приходьте 23-24 березня на наймасштабнішу в Україні гральну виставку! Гарантуємо, буде корисно та цікаво.

Придбати квиток на конференцію >>>

Підпишіться, щоб отримувати новини