Spintec покаже свої передові розробки у сфері електронних настільних ігор на виставці UGW 2021

Spintec покаже свої передові розробки у сфері електронних настільних ігор на виставці UGW 2021
13.01.2021

Експонентом виставки Ukrainian Gaming Week 2021 стане розробник передових електронних настільних ігор – компанія Spintec.

Spintec – словенська компанія, яка займається розробленням, дизайном і виробництвом високоякісних і технологічно просунутих продуктів для світової індустрії азартних ігор.

У її асортименті представлені:

  • Компактні автоматизовані електронні ігри з модульними рішеннями.
  • Мультиігрові амфітеатри.
  • Автономні віртуальні мультиігрові станції.
  • Технології: автоматизовані, віртуальні та live-рішення.
  • Ігри: рулетка, сік бо, крепс, блекджек, бакара, турніри.

Продукція Spintec вирізняється унікальним дизайном, зручним інтерфейсом, стабільністю та безпекою. Завдяки інноваційним технологіям гравці можуть скористатися різноманітними, повністю автоматизованими віртуальними рішеннями з можливістю під’єднання до живих ігор. Окрім цього, рішення Spintec зарекомендували себе в тривалих ігрових сесіях і, як наслідок, збільшили доходи казино. Компанія виробляє компактні ігрові рішення під торговою маркою Karma та мультиігрові амфітеатри під торговою маркою Aura.

Компанія відома своїм високим рівнем підтримки клієнтів у встановленні обладнання та післяпродажному обслуговуванні. Місія Spintec – збільшити доходи операторів завдяки інноваційним ігровим рішенням та відмінній підтримці клієнтів, а також наданню гравцям незабутніх ігрових вражень.


Дізнатися більше про передові розробки компанії, а також поспілкуватися з її представниками можна буде на стенді Spintec у межах виставки Ukrainian Gaming Week 2021, яка відбудеться 24-25 лютого.

Програма заходу >>>

 

Підпишіться, щоб отримувати новини