Спонсором стрічок Ukrainian Gaming Week 2021 стане визнаний постачальник рішень для онлайн- та офлайн-гемблінгу BetConstruct

Спонсором стрічок Ukrainian Gaming Week 2021 стане визнаний постачальник рішень для онлайн- та офлайн-гемблінгу BetConstruct
08.02.2021

Спонсором стрічок Ukrainian Gaming Week 2021 стане передовий провайдер технологій і послуг для індустрії азартних ігор – компанія BetConstruct. З доступними в її асортименті рішеннями можна буде ознайомитися у виставковій зоні заходу.

BetConstruct уже понад 15 років постачає програмне забезпечення для власників наземних гральних закладів, букмекерських контор та операторів азартних ігор в Інтернеті. Компанія надає клієнтам комплексні послуги, рішення під ключ і white label, а також допоміжні інструменти для успішного розвитку бізнесу.

Провайдер є невіддільною частиною компанії SoftConstruct, яка займається розробленням новаторських рішень у сфері IT.

В асортименті продуктів BetConstruct представлені:

  • програмні рішення для ставок на спорт, esports і віртуальний спорт;
  • ігрове ПЗ світового класу: відеослоти, ігри на навички, онлайн-лотереї, платформи для фентезі-спорту та live-казино, ігри віртуальної реальності, покерний софт тощо;
  • рішення для подання даних: букмекерська інформація, спортивна статистика, ексклюзивний відеоконтент тощо;
  • платформи для управління та розвитку грального бізнесу;
  • оперативні інструменти: CRM, агентська система, партнерський маркетинг, Hoory-асистент, рішення для скаутингу AJNA, система Umbrella для виявлення ризикових гравців тощо.

Компанія пропонує єдину платформу Spring BME, в якій можна створювати ігрові проєкти й управляти ними: під'єднувати iGaming-продукцію та різні інструменти, наприклад CMS чи backoffice.

Програмне забезпечення від BetConstruct ліцензоване у Великобританії, Румунії, Франції, Швеції, Італії та інших юрисдикціях.


24 лютого на конференції UGW гості зможуть особисто познайомитися з представниками BetConstruct. А вже 23-24 березня відвідувачі виставки Ukrainian Gaming Week 2021 отримають можливість на власні очі побачити і вивчити пропоновані компанією рішення.


Програма заходу >>>

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб познайомитися з лідерами світового грального ринку й у зручному форматі поспілкуватися з професіоналами галузі! Перейти

Підпишіться, щоб отримувати новини