Транснаціональна гральна компанія IGT візьме участь у Ukrainian Gaming Week 2020

Транснаціональна гральна компанія IGT візьме участь у Ukrainian Gaming Week 2020
30.09.2020

IGT (Нью-Йоркська фондова біржа: IGT) – світовий лідер у гральній галузі. Компанія надає захопливі ігри та дотримується принципів відповідального ставлення до гри за всіма каналами та регульованими сегментами ринку, починаючи від ігрових автоматів і лотерей та закінчуючи ставками на спорт і цифровими іграми.

Завдяки різноманіттю привабливого контенту, значним інвестиціям в інновації, обробленню даних про гравців, досвіду роботи та новітнім технологіям рішення компанії забезпечують неперевершений ігровий досвід, який привертає гравців і сприяє зростанню.

Компанія IGT представлена на місцевих ринках і співпрацює з урядами та регуляторами понад 100 країн у всьому світі та створює цінність, дотримуючись найвищих стандартів обслуговування, чесності та відповідальності. У компанії працює орієнтовно 12 000 співробітників.

Щоб дізнатися більше про компанію IGT, відвідайте офіційний сайт www.IGT.com.

Компанія IGT стане учасником виставки UGW 2020, яка відбудеться 26-27 листопада в Києві та збере на одному майданчику розробників і постачальників рішень для ринку азартних ігор. Приєднуйтесь до заходу й отримайте можливість одним із перших ознайомитися з продукцією від світових лідерів гемблінг-індустрії.


Програма події >>>

Підпишіться, щоб отримувати новини