Учасники грального ринку збираються на Ukrainian Gaming Week 2022: не пропустіть нових експонентів

Учасники грального ринку збираються на Ukrainian Gaming Week 2022: не пропустіть нових експонентів
15.02.2022

Продовжуємо знайомити вас з учасниками наймасштабнішої в країні гральної виставки Ukrainian Gaming Week 2022.

Ліцензовані казино та букмекери, розробники ПЗ, виробники обладнання, постачальники платіжних рішень та юридичних послуг, а також багато інших представників ринку – усі вони зберуться 23-24 березня у МВЦ, щоб поділитися досвідом і презентувати свої найкращі рішення.

Зустрічайте нових експонентів, із якими ви вже цієї весни зможете домовитися про довгострокове бізнес-партнерство.

Royal Pay

Бренд Royal Pay об’єднує групу компаній, які надають мерчантам послуги в галузі електронної комерції. Команда професіоналів допомагає у відкритті рахунків, оптимізації фінансових рішень і постачає ефективні комплаєнс-системи.

Royal Pay здійснює процесинг платежів на основі сучасних технічних рішень, забезпечує інтеграцію з понад 15 банками-еквайрами та 20 альтернативними способами.

Також бренд пропонує спеціальні інструменти аналізу даних і ПЗ, яке дає змогу власникам бізнесу керувати ризиками та контролювати дотримання всіх необхідних нормативних вимог.

Скориставшись послугами Royal Pay, ви зможете розробити й оптимізувати фінансові моделі та рішення, що дасть змогу розв’язати безліч завдань, зокрема збільшити прибуток, спрогнозувати виторг тощо.

Бренд Royal Pay – знак якості, що гарантує високий рівень послуг!

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб познайомитися з лідерами світового грального ринку й у зручному форматі поспілкуватися з професіоналами галузі! Перейти

Stron Legal Services

Stron Legal Services – юридична компанія, що допомагає підвищити ефективність бізнесу та досягти бажаних результатів. Надає комплексні рішення для e-commerce та FinTech-проєктів – як для стартапів, так і для великих брендів.

Серед послуг Stron Legal Services: комплаєнс, податкове структурування, відкриття банківських рахунків, під’єднання еквайрингу, оформлення громадянства і ППП, бухгалтерський облік та аудит у різних юрисдикціях, корпоративні послуги тощо.

Зараз на рахунку Stron Legal Services вже понад 50 постійних клієнтів, 500 успішних кейсів і партнери у всьому світі. Вона стала першою, хто поставив компанії своїх клієнтів на облік у системі спрощеної сплати ПДВ на електронно-цифрові послуги в ЄС, Mini one stop shop (MOSS), Португалії та Словенії.

Stron Legal Services – універсальні юридичні рішення!


Чекаємо на вас цієї весни на Ukrainian Gaming Week 2022! Приєднуйтеся та отримайте доступ до передових рішень для успішного ведення грального бізнесу.

Придбати квиток на виставку >>>

Підпишіться, щоб отримувати новини