Україна готується зайняти передову позицію на світовому гральному ринку: прийнято законопроєкт № 2285-д

Україна готується зайняти передову позицію на світовому гральному ринку: прийнято законопроєкт № 2285-д
14.07.2020

Сьогодні, 14 липня, Верховна Рада України в другому, остаточному читанні прийняла законопроєкт № 2285-д про державне регулювання азартного бізнесу. Його підтримали 248 народних депутатів.Тепер документ направлять на підпис Президенту України Володимиру Зеленському. Новий закон набуде чинності з наступного дня після опублікування.

Ця довгоочікувана подія стане початком сходження країни на світовий олімп грального бізнесу та дасть змогу відновити бюджет, безжально спустошений кризою через карантин.

UGW 2020

На старті переродження грального ринку країни компанія Smile-Expo проведе в Києві масштабну виставку, присвячену азартному бізнесу, – Ukrainian Gaming Week 2020. Цей захід стане майданчиком, де вперше після прийняття закону зберуться лідери гемблінг-галузі, українські політики та представники експертної спільноти.

Чого чекати від заходу?

Івент відбудеться 6-7 жовтня в павільйоні № 4-В Міжнародного виставкового центру. У виставковій зоні UGW 2020 розташуються стенди українських та іноземних компаній. Серед експонентів: девелопери та провайдери софту, постачальники обладнання для азартних ігор, гемблінг-оператори, букмекери, організатори покерних турнірів, маркетингові та юридичні компанії, партнерські мережі та програми, SEO-агентства, банки, платіжні агрегатори, забудовники наземних казино та багато інших. Вони представлять свої найкращі рішення для гральної індустрії, а також продемонструють останні новинки ринку.

У межах заходу відбудеться дводенна конференція, на якій виступлять міжнародні гемблінг-експерти, українські законодавці та представники профільних організацій. Також у перший день івенту будуть визначені найкращі компанії галузі за версією UGW. Урочисте вручення премій UGW Awards відбудеться на вечірці.


Приєднуйтесь до події та візьміть активну участь у запуску оновленого азартного ринку країни!

Програма заходу >>>

Підпишіться, щоб отримувати новини