Ukrainian Gaming Week 2021 – агрегатор найкращих компаній гральної індустрії. Зустрічайте п’ятірку популярних учасників виставки!

Ukrainian Gaming Week 2021 – агрегатор найкращих компаній гральної індустрії. Зустрічайте п’ятірку популярних учасників виставки!
03.08.2021

14-15 вересня в київському МВЦ відбудеться масштабна виставка Ukrainian Gaming Week 2021, на якій лідери світового грального ринку представлять передові продукти та послуги для успішного запуску, розвитку, просування та масштабування гемблінг-бізнесу.

Об’єднавши українські та міжнародні компанії, захід стане майданчиком, де кожен зможе ознайомитися з високотехнологічними слот-автоматами, електронними настільними іграми, першокласним гральним контентом, новітніми сервісами та популярними в гемблінг-сфері послугами.

Представляємо п’ятірку топових компаній, які стануть учасниками UGW 2021!

  • Pelican Partners – партнерська програма, що пропонує для просування вигідні офери від найкращих гральних брендів. Забезпечує виплати за моделлю RevShare. Розмір комісії досягає 60%. Надає афіліатам широкий вибір інструментів для роботи та докладну статистику, а завдяки наявності реферальної системи партнери додатково можуть отримувати 5% від доходу кожного приведеного вебмайстра.

  • International Slot Machine Sales Ltd (ISMS) – найбільший світовий дистриб’ютор відновлених ігрових автоматів преміумкласу. Працює на міжнародному ринку понад 18 років, пропонує широкий асортимент нової та вживаної продукції. Вибираючи слот-машини від ISMS, власники грального бізнесу отримують максимум вигоди зі своїх інвестицій та успішно розвивають гемблінг-заклади різного формату.

  • SlotSoft – розробник програмних рішень для грального бізнесу. За понад 15 років роботи компанія створила понад 15 висококласних продуктів, які допомагають розв’язувати широкий спектр завдань. У її каталозі: новаторські ігрові системи, програми для лотерейних терміналів, ігрових клубів і дилінгових центрів, софт для організації бізнесу, система хмарного майнінгу тощо. Зараз ПЗ від SlotSoft вже використовують у 10 країнах на трьох континентах.

  • Voiso – універсальне рішення для кол-центру, яке призначене для максимально ефективної взаємодії з клієнтами. Підтримується 12 точками доступу у всьому світі. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і гнучка функціональність роблять Voiso зручним практично для будь-якого різновиду бізнесу. Рішення підтримує більшість CRM-систем, не вимагає попередніх витрат, може бути відкрите та налаштоване протягом години.

  • Oryx Gaming – провідний В2В-постачальник омніканальних iGaming-рішень під ключ, агрегатор контенту, ігор, букмекерських продуктів і лотерей. Надає багатоканальну ритейл-, онлайн- і мобільну платформу, яка об’єднує казино, слоти, ігри з живими дилерами, лотерею, віртуальний спорт, миттєві ігри тощо. Також у портфоліо провайдера є інструменти для взаємодії з гемблерами. Наявний контент сертифікований або схвалений у 18 юрисдикціях.

Відвідайте Ukrainian Gaming Week 2021, щоб особисто поспілкуватися з представниками експонентів, поставити їм запитання щодо функціоналу доступної продукції, а також домовитися про взаємовигідну співпрацю, покупку та постачання рішень, які вам сподобалися.


Приєднуйтеся до Ukrainian Gaming Week 2021 просто зараз – станьте частиною оновленого гемблінг-ринку України!

Подивитися повний список експонентів і придбати квиток >>>

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб познайомитися з лідерами світового грального ринку й у зручному форматі поспілкуватися з професіоналами галузі! Перейти

Підпишіться, щоб отримувати новини