Ukrainian Gaming Week 2021 об’єднує лідерів ринку: зустрічайте нову п’ятірку учасників виставки!

Ukrainian Gaming Week 2021 об’єднує лідерів ринку: зустрічайте нову п’ятірку учасників виставки!
01.09.2021

Залишилося всього два тижні до головної гральної події країни – масштабної виставки Ukrainian Gaming Week 2021. 14-15 вересня в київському МВЦ зберуться провідні компанії галузі та лідери української гемблінг-спільноти. Учасниками заходу стануть організатори азартних розваг, а також постачальники передових продуктів і послуг.

Гості івенту отримають унікальну можливість обмінятися досвідом із представниками світового грального ринку, завести корисні контакти й обрати найкращі продукти для успішного розвитку бізнесу в Україні.

Знайомтеся з новою п’ятіркою видатних компаній, які стануть експонентами UGW 2021:

  • Favbet – букмекерська компанія, що входить до списку лідерів східноєвропейського грального ринку. Клієнтам беттінг-майданчика щодня доступна широка лінія ставок на спорт і кіберспорт, події зі світу політики, культури, шоу-бізнесу, а також події в live-режимі. Окрім цього, у букмекера є власна партнерська програма з вигідними умовами співпраці.

  • «Техноматіка» – експерт у розробленні і виробництві терміналів самообслуговування. Мультивендорна компанія спеціалізується на постачанні високоякісного обладнання, комплектувальних частин, запчастин і витратних матеріалів для вендингових апаратів та інших пристроїв. Для гральної індустрії пропонує термінали власного виробництва та комплектувальні частини до них.

  • ОПТА – група компаній, яка займається проєктуванням, установкою та налаштуванням систем відеоспостереження, контролю та управління, охоронної сигналізації та структурованих кабельних систем. У каталозі доступних товарів представлені відеокамери, відеореєстратори, домофони, GSM-сигналізація, датчики, сирени, блоки живлення, а також обладнання для обмеження, обліку, контролю персоналу і відвідувачів.

  • BetConstruct – провайдер технологій і послуг для індустрії азартних ігор. Постачає готові до оперування сайти з уже інтегрованим продуктовим портфелем. Для онлайн-сегменту гемблінг-ринку надає рішення White Label і Turnkey Website, софт для управління взаєморозрахунками з афіліатами, лайв-ігри від провідних постачальників, інструменти ризик-менеджменту для букмекерів тощо. В асортименті компанії є продукти і для наземних операторів, наприклад термінал для приймання ставок, Betshop-клієнт з інтегрованою спортивною лінією.

  • VBET – провідна онлайн-платформа для гемблінгу та беттінгу, яка надає послуги в 120 країнах світу. Букмекерська лінія оператора поєднує понад 70 видів спорту та понад 45 000 подій на рік. В онлайн-казино клієнтам доступні понад 8000 ігор, джекпоти, бонуси та безкоштовні спіни. Ба більше, Vbet пропонує ігри в покер, ставки на віртуальний спорт і кіберспорт, фентезі-гри та багато іншого.


Приєднуйтеся до Ukrainian Gaming Week 2021 вже сьогодні! На вас чекає насичена програма заходу та максимум продуктивного нетворкінгу в колі професіоналів галузі.

Переглянути повний список експонентів і придбати квиток >>>

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб познайомитися з лідерами світового грального ринку й у зручному форматі поспілкуватися з професіоналами галузі! Перейти

Підпишіться, щоб отримувати новини