В Україні обрали голову та двох членів регулятора гральної діяльності

В Україні обрали голову та двох членів регулятора гральної діяльності
22.10.2020

21 жовтня 2020 року Кабмін обрав голову і двох членів Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей.

За рішенням уряду, колегіальний орган, який забезпечуватиме державний контроль гемблінг-діяльності, очолить Іван Рудий. На посади членів комісії призначили Олену Водолажко та Євгена Гетьмана.

Іван має досвід роботи у сфері менеджменту, фінансів і міжнародних відносин. Має статус ветерана АТО.

Олена – адвокатка. Раніше співпрацювала з різними держорганами щодо створення та впровадження регуляторних нормативно-правових актів. Працювала в держструктурах.

Євген обіймав керівні посади в комунальних і приватних підприємствах. Працював у сфері міжнародного співробітництва, зокрема з НАТО.

За словами міністра Кабміну Олега Немчінова, усього 378 осіб виявили бажання брати участь у конкурсі на заміщення посад голови та членів регуляторної комісії. Однак до етапу співбесід допустили тільки 42 особи.

Тепер уряд має призначити ще чотирьох членів грального регулятора. Уже оголошено додатковий набір на відповідні посади. Коли будуть обрані члени комісії, поки не повідомляється.

Про процедуру створення регулятора гральної діяльності

Нагадаємо, що прийнятий влітку поточного року закон про легалізацію гральної діяльності в Україні передбачає створення уповноваженого органу – комісії, яка займатиметься регулюванням роботи організаторів азартних ігор. До її повноважень належатиме ліцензування операторів, розгляд скарг гемблерів, визначення порядку інспектування гральних закладів тощо.

У вересні уряд прийняв документ про створення відповідного колегіального органу. А в жовтні була затверджена послідовність проведення конкурсу, у межах якого будуть визначені голова та члени комісії.


Хочете більше знати про тонкощі нового грального законодавства в Україні? Приєднуйтеся до Ukrainian Gaming Week 2020, яка відбудеться 26-27 листопада.

Це найбільший гральний івент, на якому компанії з усього світу представлять продукти та послуги для гемблінг-ринку. У перший день заходу відбудеться конференція, на якій законодавці, українські й іноземні експерти обговорять тонкощі регулювання галузі та розкажуть про перспективи розвитку індустрії.


Щоб більше дізнатися про програму та деталі події, переходьте за посиланням >>>

Підпишіться, щоб отримувати новини