Важлива інформація! Продаж квитків на конференцію UGW закритий

Важлива інформація! Продаж квитків на конференцію UGW закритий
23.02.2021

Уже в середу, 24 лютого, відбудеться знакова для грального ринку України подія – конференція UGW. Галузевий івент об’єднає провідних представників індустрії азартних ігор і стане ідеальним майданчиком для обміну досвідом і результативного нетворкінгу.

Всі квитки на конференцію продані! Реєстрація закрита.

Чим дивуватиме UGW?

Захід відбудеться в київському Premier Palace Hotel. У межах конференції визнані експерти індустрії представлять змістовні доповіді, візьмуть участь у дискусіях і дадуть відповіді на запитання відвідувачів.

З-поміж спікерів, які виступлять на заході: позаштатний радник заступника голови Офісу президента України Борис Баум, народний депутат Мар’ян Заблоцький, заступник голови Міжнародної асоціації ігрових стандартів Ерл Дж. Холл, партнер юрфірми Eterna Law Артем Кузьменко, співзасновниця Української асоціації діячів грального бізнесу Аліна Плющ, голова ВСПІР Ігор Макієвський і багато інших.

Експерти розберуть основні положення грального законодавства України, розкажуть про тонкощі отримання ліцензій на ведення гемблінг-діяльності, розглянуть обмеження у сфері реклами та пояснять, які рішення й технології варто використовувати операторам під час роботи на місцевому ринку. Також спікери дадуть рекомендації щодо успішного запуску, розвитку, просування та масштабування грального бізнесу в легальному полі.

Відвідувачі UGW отримають унікальну можливість особисто познайомитися з реформаторами грального ринку, представниками українських і міжнародних компаній, які працюють в індустрії азартних розваг. Гості зможуть налагодити нові ділові контакти, завести корисні зв’язки, обговорити можливості та перспективи взаємовигідної співпраці.


До зустрічі на конференції UGW!

З подробицями програми та повним списком спікерів можна ознайомитися тут >>>

Підпишіться, щоб отримувати новини