Важлива новина! Ukrainian Gaming Week 2021 відбудеться на тиждень раніше: актуальні дати та локація

Важлива новина! Ukrainian Gaming Week 2021 відбудеться на тиждень раніше: актуальні дати та локація
22.06.2021

На численні прохання учасників і гостей команда організаторів масштабної гральної виставки Ukrainian Gaming Week 2021 ухвалила рішення змінити локацію та провести подію в межах міста Києва. Через це змінюються й дати проведення заходу. Тепер івент відбудеться на тиждень раніше, ніж було заплановано.

Нова дата проведення UGW 2021: 14-15 вересня 2021.

Нове місце проведення: Міжнародний виставковий центр за адресою: Київ, Броварський проспект, 15.

Уже цієї осені Ukrainian Gaming Week 2021 збере провідні українські та міжнародні компанії, які представлять на своїх стендах високотехнологічні ігрові автомати, електронні рулетки, меблі для казино, кросплатформні ігри, софт для беттінг-майданчиків, партнерські програми, послуги у сфері фінансів, реклами, юриспруденції та маркетингу, а також багато інших рішень, які дають змогу успішно розвивати та масштабувати бізнес.

У програмі події: дводенний відкритий лекторій, speed dating, вручення найкращим представникам індустрії премії UGW Awards і закрите афтепаті.

На заході ви зможете не тільки ознайомитися з продуктами від світових лідерів гральної галузі, а й отримаєте можливість завести нові знайомства, зустріти ділових партнерів чи інвесторів!


Приходьте на Ukrainian Gaming Week 2021 і станьте безпосереднім учасником відродження легального гемблінг-ринку України!

Переглянути програму події та зареєструватися >>>

Підпишіться, щоб отримувати новини