Важлива новина! Ukrainian Gaming Week 2021 відбудеться у вересні в KyivExpoPlaza

Важлива новина! Ukrainian Gaming Week 2021 відбудеться у вересні в KyivExpoPlaza
26.03.2021

Через посилення карантинних обмежень у Київській області та введення заборони на проведення масових заходів команда Smile-Expo була змушена перенести Ukrainian Gaming Week на осінь 2021 року.

Нові дати проведення UGW 2021: 21-22 вересня.

Місце проведення: виставковий центр KyivExpoPlaza.

Програма заходу залишається незмінною. Усі раніше куплені квитки дійсні.

Що чекає на гостей події?

На виставці свої найкращі рішення представлять лідери світового ринку азартних ігор. Восени до Ukrainian Gaming Week 2021 зможе приєднатися ще більше іноземних компаній, які готові ділитися досвідом ведення гральної діяльності з колегами з України.

Також програма івенту передбачає дводенний лекторій, на якому виступлять представники відомих гемблінг-компаній, маркетологи, юристи, рекламодавці, арбітражники й інші експерти. Вони розберуть кейси запуску та просування грального бізнесу, проаналізують важливі аспекти регулювання галузі, а також пояснять, як, працюючи в законному полі, залучити клієнтів і примножити прибуток.

Для володарів VIP-квитків облаштують VIP-зону з закусками, напоями та максимально комфортними умовами для продуктивного нетворкінгу.

Кульмінацією першого дня Ukrainian Gaming Week 2021 стане афтепаті, на якому відбудеться нагородження UGW Awards. Вечірка відбудеться в закритому форматі.


Приєднуйтесь до головного грального івенту України! Відроджуймо індустрію азартних ігор разом.

Докладніше про програму й учасників події >>>

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб познайомитися з лідерами світового грального ринку й у зручному форматі поспілкуватися з професіоналами галузі! Перейти

Підпишіться, щоб отримувати новини