ВАЖЛИВО! Ukrainian Gaming Week 2021 переноситься через посилення карантинних обмежень

ВАЖЛИВО! Ukrainian Gaming Week 2021 переноситься через посилення карантинних обмежень
19.03.2021

Через збільшення кількості хворих COVID-19 у п’ятницю, 19 березня, Київська обласна комісія ТЕБ та НС ухвалила рішення посилити карантин на території Київської області. Посилені обмеження діятимуть із 21 березня до 9 квітня. У цей період буде заборонено проведення будь-яких масових заходів.

З огляду на такі обставини, щоб забезпечити дотримання всіх вимог Київської обласної держадміністрації, ми змушені перенести Ukrainian Gaming Week 2021.

Вибираючи для організації івенту виставковий центр KyivExpoPlaza, який розташовується за межами міста Києва, ми сподівалися мінімізувати можливі ризики й уникнути ситуацій, коли буде введена заборона на проведення масових заходів. Наша команда робила все можливе, щоб подія відбулася в раніше анонсовані дати. Однак, на превеликий жаль, зараз епідеміологічна ситуація погіршилася в багатьох регіонах України й, зокрема, в Київській області. Тому через посилення карантину в нас немає іншого вибору, окрім як перенести подію на пізніший термін.

Про актуальні дати виставки Ukrainian Gaming Week 2021 ми повідомимо зовсім скоро!

Завдяки перенесенню заходу ми зможемо розширити виставкову зону та запросити до участі в події ще більше іноземних експонентів, які на цей момент не змогли приєднатися до UGW через карантинні обмеження, що діють у різних країнах світу.


Слідкуйте за оновленнями на сайті, у наших соцмережах і Telegram-чаті, щоб не пропустити актуальні новини.

Більше про програму й учасників UGW 2021 >>>

 

Підпишіться, щоб отримувати новини