Провідний постачальник live-ігор BetGames – ексклюзивний спонсор Ukrainian Gaming Week 2021

Провідний постачальник live-ігор BetGames – ексклюзивний спонсор Ukrainian Gaming Week 2021
28.08.2021

Якщо ви в пошуку надійного постачальника live-ігор, то ви його вже знайшли. Ексклюзивний спонсор Ukrainian Gaming Week 2021 – компанія BetGames.

Компанія працює в B2B-сегменті з 2012 року. Її штаб-квартира розташована у Вільнюсі (Литва). Другий офіс розташований на Мальті та доповнює команду з понад 250 співробітників по всьому світу.

Зараз BetGames пропонує 12 інноваційних ігор із фіксованими ставками та live-дилерами. Ігри легко інтегруються на онлайн-платформи та транслюються в прямому ефірі в режимі 24/7. Вони адаптуються як під стаціонарні, так і під мобільні пристрої.

Сьогодні провайдер співпрацює з понад 180 глобальними партнерами, які працюють на 1300 сайтах, що обслуговують клієнтів через роздрібні й онлайн-канали.

BetGames постійно розширює можливості своїх партнерів і надає дійсно інноваційний розважальний контент у галузі. Компанія створює унікальні категорії live-розваг, що й робить її незамінним провайдером найкращих геймінг-рішень.


Візьміть участь в Ukrainian Gaming Week 2021 14-15 вересня – дізнайтеся більше про послуги BetGames і заведіть корисні знайомства з лідерами світового гемблінг-ринку.

Купити квиток>>>

 

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб познайомитися з лідерами світового грального ринку й у зручному форматі поспілкуватися з професіоналами галузі! Перейти

Підпишіться, щоб отримувати новини