Вигідна ціна у разі покупки двох квитків на конференцію Ukrainian Gaming Week 2022

Вигідна ціна у разі покупки двох квитків на конференцію Ukrainian Gaming Week 2022
16.02.2022

Конференція Ukrainian Gaming Week 2022 – найкраще місце, щоб із перших вуст дізнатися про інсайди грального ринку й отримати відповіді на всі запитання про запуск, розвиток і масштабування успішного гемблінг-бізнесу.

Візьміть максимум від відвідування наймасштабнішої гральної виставки країни та купуйте квитки за вигідною ціною просто зараз!

Умови акції

Тільки з 16 до 21 лютого у разі покупки двох квитків Ukrainian Gaming Week 2022 категорії Conference + Expo їхня загальна вартість становитиме всього 3000 грн.

Звичайна ціна двох квитків: 4000 грн.

Акційна ціна: 3000 грн.

Щоб скористатись унікальною пропозицією, просто пройдіть реєстрацію на сайті. Знижка нараховується автоматично.

Чого очікувати від конференції Ukrainian Gaming Week 2022

UGW 2022 відбудеться 23-24 березня в київському МВЦ. Купуючи квиток категорії Conference + Expo, ви отримуєте дводенний доступ до виставки, експертної конференції та кава-брейків.

3 причини відвідати конференцію:

  1. Живе спілкування із провідними експертами. Цього року спікерами стануть члени Консультаційно-експертної ради при КРАІЛ, представники Всеукраїнської профспілки грального та розважального бізнесу, компаній Eterna Law, 4H Agency, Talentgrator, ArtBuild Hotel Group, Esports Kyiv Club і багато інших.

  2. Розбір найактуальніших тем ринку. Експерти розкажуть про тонкощі законодавчого регулювання галузі, перші підсумки легалізації гемблінгу, побудову ефективної роботи з клієнтами, можливості кіберспорту, основні принципи організації престижного курорту з казино Dunaya Resort Ukraine, iGaming-тренди тощо.

  3. Ефективний нетворкінг, який дасть змогу кожному відвідувачу налагодити корисні зв’язки, знайти бізнес-партнерів, інвесторів чи клієнтів.


Чекаємо на вас на Ukrainian Gaming Week 2022! Реєструйтеся на захід за унікальною ціною та приєднуйтеся до українського гемблінг-ком’юніті, яке бере участь у відродженні легального грального ринку.

Придбати квиток на конференцію >>>

Підпишіться, щоб отримувати новини