Позаштатний радник заступника голови Офісу президента України Борис Баум виступить на конференції UGW

Позаштатний радник заступника голови Офісу президента України Борис Баум виступить на конференції UGW
03.02.2021

24 лютого позаштатний радник заступника голови Офісу президента України Борис Баум виступить на конференції UGW. Також експерт відповість на запитання гостей заходу в межах Q&A-сесії.

Борис – фахівець у сфері організації, ведення та розвитку грального бізнесу. Зараз він обіймає посаду позаштатного радника заступника голови Офісу президента України Кирила Тимошенка.

Раніше експерт працював антикризовим менеджером у болгарській компанії Euro Games Technology (EGT), яка спеціалізується на розробленні ігрового ПЗ. Також він вивчав устрій глобального гемблінг-ринку й особливості ліцензування грального бізнесу, займався створенням платформи для онлайн-казино та букмекерства.

У 2019 році Борис брав участь у розробленні законопроєкту про легалізацію діяльності з організації та проведення азартних ігор в Україні, який згодом став основою прийнятого у 2020 році грального законодавства.

У грудні 2020-го його затвердили на посаді першого заступника голови Консультаційно-експертної ради при Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей.

Склад ради наразі формується. За рішенням грального регулятора, в нього має входити не більше 20 осіб. Його діяльність полягатиме в наданні комісії експертизи в різних напрямах індустрії азартних ігор.

Про конференцію UGW

Конференція UGW відбудеться в Premier Palace Hotel. Івент збере представників органів державної влади, визнаних експертів і провідних лідерів галузі для обговорення можливостей гемблінг-ринку України, який відроджується.


Приєднуйтесь до події, щоб познайомитися з безпосередніми учасниками реформування гральної індустрії!

Програма події та реєстрація >>>

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб познайомитися з лідерами світового грального ринку й у зручному форматі поспілкуватися з професіоналами галузі! Перейти

Підпишіться, щоб отримувати новини