Увага! Виставка про гральний бізнес Ukrainian Gaming Week переноситься на 15-16 квітня

Увага! Виставка про гральний бізнес Ukrainian Gaming Week переноситься на 15-16 квітня
10.02.2020

На старті переродження українського грального ринку компанія Smile-Expo запланувала проведення масштабної галузевої виставки Ukrainian Gaming Week.

Під час підготовки заходу ми уважно стежимо за законотворчим процесом легалізації азартного бізнесу, проводимо аналіз головних тенденцій галузі, а також підтримуємо контакти з представниками держапарату та експертної спільноти для отримання актуальних новин індустрії.

Оскільки робота над законопроєктом про регулювання грального бізнесу все ще триває, на прохання чиновників та експертів ми переносимо дату проведення Ukrainian Gaming Week на більш пізній термін, щоб у результаті організувати виставку в повністю легальному полі.

Нова дата заходу – 15-16 квітня 2020 року.

Місце проведення – Міжнародний виставковий центр.

Ми продовжимо регулярно консультуватися з представниками влади й експертами, щоб зробити виставку ще більш масштабною та інформативною.

Взявши до уваги особливості законодавства та головні тенденції галузі, ми сформуємо насичену програму заходу, яка буде корисною для кожного, хто хоче правильно вести бізнес, розвивати гральну індустрію та покращувати економіку країни.

Для нас важливо спиратися на чинну законодавчу базу, щоб у підсумку провести виставку, де компанії з різних сфер представлять найактуальніші рішення для гемблінг-індустрії, а профільні фахівці розкажуть про нові правила ринку та пояснять, як вести бізнес із урахуванням усіх вимог.

Приєднуйтесь до події та станьте учасником запуску оновленого, легального та прибуткового грального ринку України.

Програма та деталі заходу >>>

Підпишіться, щоб отримувати новини