«Можливо, потрібно буде прийняти додатковий закон про гральні зони», – президентка УАІІ Ірина Сергієнко

«Можливо, потрібно буде прийняти додатковий закон про гральні зони», – президентка УАІІ Ірина Сергієнко
21.10.2020

Які вимоги грального законодавства можуть перешкодити виходу на український ринок іноземних операторів? Чому для представників індустрії важливе адекватне податкове навантаження на бізнес та як закон про регулювання гемблінг-діяльності вплине на розвиток іподромів?

На ці та інші запитання в інтерв’ю для Ukrainian Gaming Week 2020 відповіла президентка Української асоціації ігрової індустрії (УАІІ) Ірина Сергієнко.

Експертка розповіла про недопрацювання грального законодавства, які ускладнюють його імплементацію на практиці, і пояснила, які зміни варто було б внести в документ. Вона уточнила, як, на її думку, розвиватимуться різні напрями грального бізнесу, та спрогнозувала, коли український ринок азартних ігор зможе запрацювати на повну силу.

Докладніше про те, як експертка оцінює фінальну версію закону про легалізацію грального бізнесу, – далі у відеоінтерв’ю.

На конференції Ukrainian Gaming Week 2020 Ірина візьме участь у панельній дискусії про ключові нюанси регулювання гемблінг-діяльності. У межах обговорення вона дасть експертну оцінку основним положенням закону, розбере переваги детінізації гемблінг-галузі та розгляне інші актуальні питання.


Приєднуйтеся до події, щоб ознайомитися з передовими рішеннями для ринку азартних ігор і дізнатися про особливості регулювання галузі.

Програма івенту >>>

 

Підпишіться, щоб отримувати новини