Всесвітньо відома компанія Interblock – спонсор VIP-зони Ukrainian Gaming Week 2021

Всесвітньо відома компанія Interblock – спонсор VIP-зони Ukrainian Gaming Week 2021
03.09.2021

Представляємо спонсора VIP-зони Ukrainian Gaming Week 2021 – бренд Interblock.

Interblock відомий як провідний розробник і постачальник обладнання для наземних гральних закладів. В асортименті компанії представлені автоматичні рулетки, столи для блекджеку, бакара, лайв-ігор із дилером і багато іншого.

Виробник постачає гральні рішення чудової якості та надає технічну підтримку у 212 юрисдикціях. Обладнання, яке випускається Interblock, є найкращим у галузі та забезпечує гравцям максимальне задоволення від інтерактивних розваг.

Компанія на найвищому рівні обслуговує клієнтів світового масштабу. Це допомагає будувати тривалі взаємовигідні стосунки з партнерами та залишатися конкурентоспроможними на мінливому ринку.

Бренд потрапив у шорт-лист Global Gaming Awards Las Vegas 2021 у номінаціях Land-Based Industry Supplier, Land-Based Product і Product Innovation. У 2019-му компанія вже ставала переможцем у номінації Land-Based Product, а у 2020 році рулетку виробника визнали найкращою електронною настільною грою за версією The EKG Slot Awards.


Приходьте 14-15 вересня на Ukrainian Gaming Week 2021, щоб оцінити переваги продукції від найкращих світових виробників.

Для отримання додаткової інформації зв’яжіться з торговим представником Interblock на українському ринку – Девідом Баїчем, david.bajic@interblockgaming.com, – або відвідайте вебсайт: www.interblockgaming.com.

Придбати квиток на захід >>>

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб познайомитися з лідерами світового грального ринку й у зручному форматі поспілкуватися з професіоналами галузі! Перейти

Підпишіться, щоб отримувати новини