Зустрічайте! Членкиня КЕР при КРАІЛ Юлія Бурковська – модераторка конференції на Ukrainian Gaming Week 2022

Зустрічайте! Членкиня КЕР при КРАІЛ Юлія Бурковська – модераторка конференції на Ukrainian Gaming Week 2022
24.01.2022

Уже цієї весни відбудеться найбільша гральна виставка країни – Ukrainian Gaming Week 2022, де зберуться визначні українські та закордонні експерти гемблінг-індустрії.

Модераторкою дводенної конференції стане Юлія Бурковська – координаторка робочої групи з питань інформаційної політики в КЕР при КРАІЛ, телеведуча та журналістка.

Юлія – засновниця та директорка громадської організації «Інформаційна колаборація азартного ринку» (ІКАР). Мета структури полягає в екологічній рекламі операторів, а також у просуванні гемблінг-тематики у Facebook та YouTube офіційними представниками великих операторів в Україні. Вона очолює онлайн-видання uGame, яке об’єктивно висвітлює ситуацію на українському ринку легальних азартних ігор.

У 2015 році спільно з Асоціацією платників податків України Юлія створила та продюсувала «Фінансовий прайм» – ток-шоу на «Європі Плюс» із захисту інтересів бізнесу. Входить до списку «100 найуспішніших українок» за версією журналу Ukrainian People.

Юлія візьме участь у конференції як модераторка, де допоможе налагодити ефективну комунікацію між спікерами та гостями.


23-24 березня приєднуйтеся до UGW 2022! Не пропустіть шанс стати частиною експертної спільноти, яка відроджує високоприбуткову галузь економіки.

Придбати квиток на виставку >>>

Підпишіться, щоб отримувати новини