Зустрічайте генеральну менеджерку Talentgrator Марину Запольську на конференції UGW 2022!

Зустрічайте генеральну менеджерку Talentgrator Марину Запольську на конференції UGW 2022!
02.02.2022

За будь-яким успішним бізнесом стоять професійні менеджери, які ставлять перед собою амбітні цілі та досягають результатів. Такий підхід стосується і сфери азартних ігор. Як правильно вибирати та наймати управлінців для гемблінгових проєктів, знає Марина Запольська – генеральна менеджерка спеціалізованого сервісу з добору персоналу Talentgrator.

Вона виступить із доповіддю в другий день конференції, 24 березня, у межах Ukrainian Gaming Week 2022. У своєму виступі спікерка розгляне низку актуальних питань щодо добору фахівців найвищого рівня:

  • як працювати з вакансією C-level без залучення агенцій;
  • чому не треба боятися кандидатів із суміжних індустрій та де шукати резерви відповідних кандидатів;
  • як побудувати професійну комунікацію з кандидатами й уникнути репутаційних ризиків;
  • preonboarding C-level-кандидата: що передбачає інтеграція кандидата в компанію та як організувати цей процес у своєму проєкті;
  • як правильно організовувати процес інтерв’ю та оцінювати кандидатів.

Бонус: ексклюзивно для відвідувачів івенту експертка підготувала лайфхаки, які допоможуть професіоналам C-level конфіденційно шукати роботу в гемблінг-галузі.

Марина очолює рекрутингову агенцію Talentgrator, яка допомагає компаніям у гральній сфері знайти висококласних фахівців будь-якого рівня. В базі сервісу зберігаються контактні дані понад 2000 кандидатів, тому закриття вакансії відбувається максимально оперативно.

Експертка має досвід наймання в індустрії із соціально негативними стереотипами. Понад 10 років займається рекрутментом унікальних нішевих спеціалістів у Європі та СНД. Вона створювала професійні мультимовні команди в різних країнах світу, розробляла програми для розвитку компаній та посилення їхнього внутрішнього іміджу. Також Марина започаткувала курс «Рекрутмент з азартом».


Як найняти висококваліфікованого топменеджера, націленого на результат? Про сучасні критерії та методи добору персоналу ви дізнаєтеся 23-24 березня, відвідавши наймасштабнішу гральну виставку країни – Ukrainian Gaming Week 2022.

Придбати квиток на конференцію >>>

Підпишіться, щоб отримувати новини