Зустрічайте IBOX BANK – транзакційного партнера виставки Ukrainian Gaming Week 2021!

Зустрічайте IBOX BANK – транзакційного партнера виставки Ukrainian Gaming Week 2021!
10.09.2021

14-15 вересня в київському МВЦ відбудеться Ukrainian Gaming Week 2021, яка збере найкращі компанії гральної індустрії. Транзакційним партнером виставки стане IBOX BANK.

IBOX BANK – комерційний банк, що надає всі різновиди банківських послуг як фізичним, так і юридичним особам. Працює на ринку вже 28 років. За цей час він зарекомендував себе як один із найнадійніших і найстабільніших банків в Україні.

У 2019 банк перейшов на стратегію розвитку транзакційного банкінгу. За результатами першого півріччя 2021-го банк увійшов до п’ятірки українських банків за приростом коштів юридичних осіб, а у липні 2021 року збільшив статутний капітал із 200 млн до 281 млн грн.

А минулого тижня IBOX BANK запустив послугу еквайрингу для казино з гральною ліцензією КРАІЛ в Україні – використовуючи MCC 7995.

IBOX BANK став першим в історії українським банком, який за підтримки Мінцифри відкрив рахунки для міжнародної криптовалютної біржі Binance.


Приходьте на Ukrainian Gaming Week 2021! Не пропустіть унікальну можливість познайомитися з найкращими постачальниками послуг для гральної індустрії.

Придбати квиток >>>

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб познайомитися з лідерами світового грального ринку й у зручному форматі поспілкуватися з професіоналами галузі! Перейти

Підпишіться, щоб отримувати новини