Які правила ведення грального бізнесу діють у Європі? На Ukrainian Gaming Week 2021 розповість мальтійська юристка Ольга Фінкель

Які правила ведення грального бізнесу діють у Європі? На Ukrainian Gaming Week 2021 розповість мальтійська юристка Ольга Фінкель
25.08.2020

Які правила ведення гемблінг-бізнесу діють у країнах Європи? Про це 25 лютого на Ukrainian Gaming Week 2021 розповість юристка та засновниця компанії WH Partners Ольга Фінкель.

Спікерка виступить на конференції, яка відбудеться в перший день виставки. Тема її доповіді: «Нормативний досвід європейських країн».

Ольга – мальтійська юристка з 20-річним досвідом роботи. Спеціалізується на регулюванні азартної індустрії. Читає лекції з грального законодавства в Університеті Мальти.

У 2012 році експертка заснувала WH Partners. Це юридична компанія, яка надає клієнтам консультаційні послуги з питань, які пов’язані з такими напрямами, як геймінг і гемблінг, штучний інтелект, блокчейн і криптовалюта, банки та фінанси, IT і телекомунікації, нерухомість, спорт, розваги тощо. Її штаб-квартира розташовується на Мальті. Фахівці компанії надають консультації на різних мовах, зокрема російською, італійською, німецькою, французькою та португальською.

Ольга займається питаннями захисту даних, кібербезпеки, інтелектуальної власності, антимонополії та корпоративних транзакцій. Надає для різних компаній консультації з питань стратегії, комерції та регулювання.

Спікерка є членкинею різних профільних об’єднань. Входить до складу Палати адвокатів Мальти, Асоціації правників Мальти, Міжнародної асоціації технологічної юриспруденції та Міжнародної асоціації юристів щодо грального права.

Ольга визнана провідною юристкою в азартній галузі за версією Chambers & Partners Global і в IT-сфері за версією видання Who's Who Legal.


Приєднуйтесь до UGW 2021, щоб послухати доповідь спікерки та поставити їй свої запитання.

Програма заходу >>>

Підпишіться, щоб отримувати новини