Чого чекати від Ukrainian Gaming Week? Дізнайтеся з відео

Чого чекати від Ukrainian Gaming Week? Дізнайтеся з відео
27.12.2019

Ukrainian Gaming Week 2020 року – подія, присвячена гральному ринку, його трендам і перспективам. Дводенний івент відбудеться 16-17 червня, він об’єднає вітчизняних та іноземних представників азартної індустрії.

На виставці UGW 2020 представлять гральне обладнання, софт від провідних постачальників і широкий спектр рішень для гемблінг-операторів. Серед учасників такі світові лідери індустрії, як IGT, EGT, Alfastreet, WIN SYSTEMS, GAMEBRIDGE, APEX gaming, Slotegrator, advansys, King Roulettes, Dal Negro, Digital Chain і багато інших. Усього очікується 100 експонентів виставки.

У межах конференції виступлять депутати Верховної Ради України, керівники гемблінг-компаній, глави гральних асоціацій країни, галузеві рекрутери та юристи, а також інші досвідчені експерти азартного ринку.

Спікери Ukrainian Gaming Week 2020 обговорять актуальний стан гемблінг-індустрії у світі, досвід її успішних представників і регуляторну політику різних країн. Особливу увагу приділять перспективам України, пріоритетами детінізації азартного ринку в країні та тонкощам галузевих законодавчих норм.

Окрім виставки та конференції, подія включатиме нагородження видатних гравців гемблінг-ринку UGW Awards, а також афтепаті для власників VIP-квитків, спікерів, спонсорів та експонентів івенту, де і відбудеться вручення премій.

Що ще чекає на гостей Ukrainian Gaming Week 2020 і чому на івент варто прийти? Дивіться у відеоролику про подію!

Приєднуйтесь до заходу, щоб узяти безпосередню участь у формуванні оновленого ринку азартних ігор України.

Більше про програму івенту ►►►

Підпишіться, щоб отримувати новини