UGW Awards

22 червня КИЇВ
Про конкурс UGW Awards

UGW Awards – перша в Україні премія для провідних представників ринку азартних ігор. Урочисте нагородження лауреатів конкурсу відбудеться в межах масштабної виставки Ukrainian Gaming Week 2022.

Найкращі компанії індустрії будуть визначені за версією організаторів UGW 2022. Премію отримають представники азартної галузі, які досягли найбільшого успіху та продемонстрували значне зростання.

Переможців UGW Awards назвуть у 13 номінаціях. Окремі нагороди отримають девелопери ігор, розробники та постачальники програмного забезпечення, обладнання, інноваційних продуктів, рішень White Label і меблів для гральних закладів. Преміями будуть нагороджені провідні провайдери маркетингових та юридичних послуг, що працюють у гемблінг-сфері. У межах конкурсу визначать зразкову маркетингову кампанію та найкращий land-based-продукт, а також назвуть представника азартного ринку, якого можна вважати новою зіркою індустрії.

ПРАВИЛА КОНКУРСУ
Номінанти
https://endorphina.com/
Afterparty

Нагородження лауреатів престижної премії UGW Awards відбудеться на грандіозній вечірці, де зберуться номінанти конкурсу, експоненти, спонсори, спікери та власники VIP-квитків.

Програма закритої вечірки на Ukrainian Gaming Week 2022

Час

Програма

З 19:00 

   Відкриття вечірки. Вступне слово ведучого.
   Початок покерного турніру з призами від спонсора

19:00–20:00

  Реєстрація на покерний турнір 

19:30–20:00

   Фуршет.

   Виступ вокального кавер-дуету

20:00–20:30

   Урочисте нагородження переможців UGW Awards

20:30–21:00

   Виступ вокального кавер-дуету

21:00–23:00

   DJ-сет

На афтепаті будуть створені всі необхідні умови для нетворкінгу в неформальній атмосфері й успішного налагодження бізнес-контактів. На вечірці гості виставки зможуть поспілкуватися з лідерами світового ринку гемблінгу, знайти нових клієнтів, партнерів або інвесторів, а також домовитися про взаємовигідну співпрацю.