UGW Awards

КИЇВ | 16 ЧЕРВНЯ 2020
Про конкурс UGW Awards

UGW Awards – перша в Україні премія для провідних представників ринку азартних ігор. Урочисте нагородження лауреатів конкурсу відбудеться в межах масштабної виставки Ukrainian Gaming Week 2020.

Найкращі компанії індустрії будуть визначені за версією організаторів UGW 2020. Премію отримають представники азартної галузі, які досягли найбільшого успіху та продемонстрували значне зростання.

Переможців UGW Awards назвуть у 12 номінаціях. Окремі нагороди отримають девелопери ігор, розробники та постачальники програмного забезпечення, обладнання, інноваційних продуктів, рішень White Label і меблів для гральних закладів. Преміями будуть нагороджені провідні провайдери маркетингових та юридичних послуг, що працюють у гемблінг-сфері. У межах конкурсу визначать зразкову маркетингову кампанію та найкращий land-based-продукт, а також назвуть представника азартного ринку, якого можна вважати новою зіркою індустрії.

Приймання заявок на участь у конкурсі вже відкрито. Реєстрація номінантів триватиме до 31 травня 2020 року.

Номінанти
Найпопулярніший розробник ігор
Найкращий постачальник меблів для казино
«Висхідна зірка» в індустрії гемблінгу
Найкраще маркетингове агентство
Найкращий постачальник рішень White Label
Найкраща маркетингова кампанія
Найпопулярніший розробник обладнання для Land-based
Найкращий постачальник обладнання для Land-based
Найкращий постачальник юридичних послуг
Найкращий land-based-продукт
Найкращий інноваційний продукт
Найкращий постачальник продуктів для наземних закладів
Afterparty

Нагородження лауреатів престижної премії UGW Awards відбудеться 16 червня 2020 року на грандіозній вечірці, де зберуться номінанти конкурсу, експоненти, спонсори, спікери та власники VIP-квитків.

На афтепаті будуть створені всі необхідні умови для нетворкінгу в неформальній атмосфері й успішного налагодження бізнес-контактів. На вечірці гості виставки зможуть поспілкуватися з лідерами світового ринку гемблінгу, знайти нових клієнтів, партнерів або інвесторів, а також домовитися про взаємовигідну співпрацю.