Участники
IGT

Компанія IGT – світовий лідер гральної галузі. Ми даємо гравцям доступ до їхніх улюблених ігор за всіма каналами та у всіх регульованих сегментах, починаючи від ігрових автоматів і лотерей і закінчуючи електронними та соціальними іграми. Завдяки різноманітності преміум-контенту, інвестиціям в інновації, детальній клієнтській аналітиці, досвіду роботи та передовим технологіям наші ігрові рішення заздалегідь вгадують потреби клієнтів. Ми представлені на місцевих ринках і підтримуємо відносини з урядами та регуляторами понад 100 країн у всьому світі та збільшуємо капіталізацію, підтримуючи найвищі стандарти обслуговування, бездоганну репутацію та принципи відповідальності. У компанії працює понад 12 000 співробітників.

https://www.igt.com/
King Roulettes

З 2002 року програма виробництва автоматизованих коліс рулетки, відома під брендом King Roulettes, – основна сфера діяльності компанії ClusterTech International. За цей час ми напрацювали унікальне поєднання компетенцій, що пояснює, чому ClusterTech залучена до всіх основних проєктів із постачання автоматизованих коліс рулетки.

https://kingroulettes.com/
GAMEBRIDGE

Сьогодні компанія GAMEBRIDGE пропонує у всьому світі широкий вибір ігрових столів, стільців і крісел, ігрові фішки, гральні карти провідних світових виробників, високоякісне сукно для будь-яких ігрових столів, а також повний спектр усіх необхідних ігрових аксесуарів! Місія нашої компанії – допомагати клієнтам стати успішними в гральному бізнесі. Ми – ваш шлях до успіху!

https://gamebridge.ua/
Interkassa

Interkassa надає широкий вибір платіжних систем, забезпечує високу швидкість розрахунків і надійно захищає кошти клієнтів. Агрегатор пропонує понад 70 платіжних рішень. Вони розроблені з урахуванням особливостей і вимог кожної галузі бізнесу.

https://www.interkassa.com/
MELBET Affiliates

MELBET Affiliates пропонує партнерам можливість заробляти на спортивних ставках за реферальною системою. Афіліати отримують доступ до детальної статистики та щотижневі виплати на популярні платіжні системи при балансі понад $30. Також програма пропонує довічні партнерські відносини – поки залучені афіліатом гравці приносять дохід БК, він отримує частину прибутку.

https://melbetaffiliates.com/
LPB

LPB Bank працює на ринку з 2008 року. Він пропонує фінансовий сервіс корпоративним і приватним клієнтам. Надає послуги у сфері електронної комерції.

LPB Bank – банк-еквайр. Він надає клієнтам послугу інтернет-еквайрингу та тим самим дає змогу компаніям на своїх сайтах приймати до оплати банківські карти Visa і MasterCard. Фінансова організація забезпечує мультивалютний процесинг. Платежі приймаються з будь-якої точки світу.

https://ecom.lpb.lv/
Pascal

Багато хто намагається створювати універсальні рішення для грального бізнесу, але мало хто може об’єднати консервативний підхід і сучасну технологічність.

Це якраз і робить Pascal Company – творець перших в Україні електронних покерних столів.

Pascal – це інноваційне бізнес-рішення, що поєднує в собі передові технології, дизайнерську вишуканість, високу прибутковість та абсолютний контроль за всім бізнес-процесом.

https://pascal.poker/
Slotegrator

Slotegrator працює на ринку гемблінгу з 2012 року. За цей час компанія успішно реалізувала понад 80 проєктів.

Slotegrator пропонує своїм клієнтам API-протокол APIgrator, завдяки якому за одну сесію на гемблінг-майданчик можна інтегрувати ігри від декількох провайдерів. Також компанія займається створенням маркетингових стратегій і супроводом інтернет-проєктів.

https://slotegrator.pro/
Стати учасником