Підсумки

14-15 вересня в київському МВЦ із величезним успіхом відбулася виставка Ukrainian Gaming Week 2021! Подія гідно стала наймасштабнішим після легалізації грального бізнесу галузевим івентом.

Кульмінацією першого дня Ukrainian Gaming Week 2021 стала закрита вечірка, де гості знайомилися, відпочивали, розслаблялися під час участі в гральному турнірі та, звісно ж, обговорювали бізнес-питання в невимушеній атмосфері. 

Регіональний менеджер із продажу в Україні IGT Лаша Гогіберідзе поділився враженнями від Ukrainian Gaming Week 2021 та розповів про актуальні тенденції в гемблінг-продуктах.

Менеджер із маркетингу TVBET Олександр Михайлов: про продукти компанії та вподобання гравців.

Про ринок праці в гральній сфері та популярні спеціальності: генеральна менеджерка Talentgrator Марина Запольська в ексклюзивному інтерв’ю для UGW 2021.

Як Playboy пов’язаний із гемблінг-індустрією та як відбуваються закриті вечірки Gentlemen Club, розповів головний редактор «Playboy Україна» Влад Іваненко.

«Українське правове середовище ще не завершило становлення, але все йде в правильному напрямку» – віцепрезидент із розвитку бізнесу у GAMBEE Яніс Петковчек.

Заступник директора компанії «ОПТА-ФОРТ» Михайло Джуфер розповів про інженерні рішення та управлінський софт для наземних казино.

Директор із продажу компанії UGate Денис Черевко: «За 3-4 години на виставці UGW ми знайшли CPA-клієнтів, яким цікаві перспективи співпраці»

Генеральний директор «Техноматіка» Володимир Москаль: «Працювати з локальним виробником завжди вигідніше, ніж з іноземним»

«Ми шукаємо партнерів, які, можливо, захочуть увійти в онлайн в Україні з погляду регулювання» – віцепрезидент з продажу та маркетингу у Finnplay Брайан Форт